Stavbyvedoucí Hledáme stavbyvedoucího pro vedení výkopových prací technické infrastruktury.

stavbyvedouci_sirka

O nás

Naše společnost se zaměřuje na poskytování internetových služeb koncovým i firemním klientům – v naší nabídce máme připojení k internetu pomocí optické i bezdrátové technologie, službu internetové televize a další služby s tím spojené.

Typ úvazku: HPP, ŽL

Ohodnocení: 40.000 – 55.000 Kč

Místo výkonu práce: Jihlavsko

Popis práce

Hledáme schopného a zkušeného stavbyvedoucího pro naši společnost se sídlem v Jihlavě a okolí. Budete zodpovědní za vedení výkopových prací pro pokládku technické infrastruktury, koordinaci činností a organizaci prací, kontrolu souladu s projektovou dokumentací a smlouvou o dílo, dodržování norem a platné legislativy, komunikaci s vlastníky pozemků, úřady a správci inženýrských sítí a fotodokumentaci stavby.

Náplň práce:

  • Vedení stavby, zejména výkopových prací pro pokládku technické infrastruktury.
  • Koordinace jednotlivých činností a organizace prací na stavbě.
  • Kontrola souladu s projektovou dokumentací a smlouvou o dílo.
  • Dodržování norem a platné legislativy.
  • Komunikace s vlastníky pozemků, úřady a správci inženýrských sítí.
  • Fotodokumentace stavby.

Co požadujeme?

  • Řidičský průkaz sk. B (B+E výhodou)
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Vzdělání nebo praxe technického směru
  • Odpovědný přístup k práci
  • Samostatnost a flexibilita

Co nabízíme?

  •  Pružná pracovní doba.
  •  Služební vůz i k soukromým účelům.
  •  Mobilní telefon a notebook.
  •  Finanční bonusy za plnění úkolů.

Finanční ohodnocení a typ úvazku:

  • Práci na HPP nebo ŽL
  • Odměna 40.000 – 55.000 Kč / měsíc

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj životopis na prace@m-soft.cz

MÁTE ZÁJEM O TUTO POZICI? Odešlete kontaktní formulář a životopis.

spojovatelka

V případě zájmu o práci v naší společnosti můžete také poslat email a životopis na prace@m-soft.cz.

Kontaktní formulář

INFO: 567 579 120